Kariera w Cosmedica

Dbałość o zdrowie i samopoczucie całej rodziny to nasza misja! W jej realizacji pomaga nam doświadczenie budowane od kilkunastu lat. Cosmedica to Polska firma z 18- letnią tradycją obecnie posiadająca 82 apteki na terenie całej Polski.

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju Cosmedica nieustająco zwiększa swoje znaczenie na polskim rynku.

Nasza misja
Nasze wartości
Oferujemy

Cosmedica to ludzie z pasją. Razem tworzymy społeczność Wellbeing.
Tutaj człowieka stawia się na pierwszym miejscu.

CZEKAMY NA CIEBIE JEŚLI
  • masz pasję
  • można na Tobie polegać
  • chcesz się rozwijać
  • chcesz być blisko ludzi

Dołącz do naszego zespołu
składając aplikację na adres e-mail:

rekrutacja@aptekacosmedica.pl

OFERUJEMY
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje
  • liczne szkolenia i kursy poszerzające Twoją wiedzę
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna w Enel Med
  • ubezpieczenie grupowe
  • zadbamy o Twoje samopoczucie w pracy zadba pogodny zespół pracowników

Stając się członkiem zespołu Cosmedica w codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za świadczenie najwyższych standardów obsługi Pacjenta.

MAGISTER FARMACJI

Opieka farmaceutyczna nad Pacjentami zgodnie z deontologia zawodową oraz strategią firmy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Pacjentów zgodnie z ustaloną polityką firmy poprzez:
  • sprzedaż asortymentu placówki zgodnie z założonymi celami i rekomendacjami
  • świadczenie opieki farmaceutycznej w tym sporządzanie leków recepturowych
  • dbałość o wygląd ekspedycji zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa programu Kamsoft
  • przyjmowanie dostaw asortymentu oraz rozmieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przygotowanie apteki do inwentaryzacji zgodnie z zaleceniami
TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Kompleksowa opieka nad Pacjentami zgodnie ze strategią firmy.

  • Obsługa Pacjentów zgodnie z ustaloną polityką firmy poprzez:
  • Sprzedaż asortymentu placówki zgodnie z założonymi celami i rekomendacjami
  • Świadczenie pomocy przy wykonywaniu opieki farmaceutycznej w tym sporządzanie leków recepturowych
  • Dbałość o wygląd ekspedycji zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa programu Kamsoft
  • Przyjmowanie dostaw asortymentu oraz rozmieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Przygotowanie apteki do inwentaryzacji zgodnie z zaleceniami
DERMOKONSULTANT/KA

  • obsługa Pacjentów zgodnie z ustaloną polityką firmy
  • informowanie o właściwościach dermokosmetyków
  • prowadzenie konsultacji
  • testowanie produktów
PROGRAM STAŻOWY

Z nami zyskasz! Wiemy, że Magister farmacji na stażu to nie tylko dodatkowe ręce do pracy.

Wiedza którą zdobędziesz:

  • naukę programu Kamsoft,
  • szkolenia produktowe,
  • pracę z szerokim asortymentem produktów, suplementów i dermokosmetyków
  • poznanie specyfiki pracy za pierwszym stołem z wykorzystaniem elementów Opieki Farmaceutycznej,
  • indywidualny tok nauki,
  • elastyczny czas pracy

Drogi Stażysto, pamiętaj, że staż to pierwsze kroki w zawodzie.

PRZEBIEG PROCESU REKRUTACJI

W 5 KROKACH

1

 SELEKCJA APLIKACJI

Po otrzymaniu aplikacji nadesłanych przez Kandydatów dział HR przeprowadza selekcję. Spośród nadesłanych do nas CV, wybieramy te, które najpełniej spełniają wymagania określone w opisie stanowiska.

2

KONTAKT TELEFONICZNY

Kandydaci, których CV nas zainteresowało, mogą spodziewać się kontaktu telefonicznego z działu HR. Rozmowa ma na celu bliższe poznanie się i doprecyzowanie oczekiwań Kandydata.

3

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Zapraszamy na pierwszą rozmowę bezpośrednią do biura lub naszej apteki. Celem takiego spotkania jest poznanie umiejętności i doświadczenia Kandydata.

4

DRUGIE SPOTKANIE REKRUTACYJNE

W trakcie drugiego spotkania rekrutacyjnego będziemy starali się uzyskać ważne informacje na Twój temat, które będą miały wpływ na pełnienie powierzonych Kandydatowi obowiązków. Rozmowa ta prowadzone jest przez osoby decyzyjne w kwestii zatrudnienia Kandydata a często także przez Członka Zarządu.

5

INFORMACJA

Kandydat otrzymuje informacje zwrotną mailowo bądź telefonicznie odnośnie swojej Kandydatury.

KONTAKT DO DZIAŁU HR

Aktualnie prowadzone rekrutację są można sprawdzić po kliknięciu przycisku praca.pl