Lżej do wiosny – dbamy o sylwetkę

Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna, dłuższe dni i coraz większe ilości promieni słonecznych niech będą szansą na zmiany! Powoli będziemy rezygnować z kurtek oraz ciepłych, grubych swetrów na rzecz lekkich ubrań, więc ważne jest to, abyśmy się dobrze czuli w swoim własnym ciele i emanowali pewnością siebie.
Jak w prosty sposób zadbać o sylwetkę na przyszłe ciepłe dni?

1. Ćwicz w domu – przez panującą pandemię i wynikające z niej ograniczenia coraz częstszym wyborem cieszy się aktywność fizyczna w zaciszu domowym. Na początku warto zacząć od lekkich ćwiczeń, po to by później stawiać sobie coraz wyższą poprzeczkę.

2. Odżywiaj się zdrowiej – dieta to ponad 70% sukcesu, dlatego postaraj się, aby Twój talerz był kolorowy poprzez dodanie do każdego dania wielu warzyw czy owoców. Ogranicz słodycze i słodkie napoje gazowane. Dodatkowym ułatwieniem w drodze po wymarzoną sylwetkę będzie kupno herbat wspomagających odchudzanie i przemianę materii.

3. Dokonuj codziennie zdrowych wyborów – nawet najmniejsze decyzje mają wpływ na nasze sylwetki. Zamiast windy wybierz schody, a po pracy zdecyduj się na spacer do domu zamiast podróży samochodem. Małymi krokami do celu!

4. Wspomóż się odpowiednią suplementacją
– dostępne na rynku suplementy nie tylko działają na poprawę odporności, ale także niektóre wspomogą w drodze do wymarzonej sylwetki.

5. Wysmuklij swoje ciało kosmetykami
– wspomogą one wygładzić skórę dotkniętą cellulitem, a czynniki aktywne zawarte w specjalistycznych preparatach pomogą uelastycznić skórę i spalić część tkanki tłuszczowej.